⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 213
NÁHRDELNÍK SRI JANTRA

39.80€ 19.90€ 

VYVÁŽTE SVOJU ENERGIU

🧘‍♀️ Dosiahnite väčšie bohatstvo
🧘‍♀️ Dosiahnite mier a prosperitu
🧘‍♀️ Vyvážte svoju myseľ a dušu
🧘‍♀️ Zvyšuje meditáciu

SYMBOL SRI JANTRA 🧘‍♀️

SRI JANTRA JE JEDNOU Z NAJVÝKONNEJŠÍCH JANTER VO SVETE, SYMBOLIZUJÚCI VYTVORENIE VESMÍRU. IDE O FORMU MYSTICKÉHO DIALEKTU (JANTRA), KTORÝ JE JEDEN Z NAJLEPŠÍCH ZDROJOV PRE ZAISTENIE A PLNENIE ŽELANIE A VYTVÁRANIE ROVNOVÁHY VÁŠHO TELA A DUŠE.

SRI JANTRA SA SKLADÁ Z DEVIATICH PREPOJENÝCH TROJÚHELNÍKOV, KTORÉ OBKLOPUJE STREDOVÝ BOD, ZNÁMY AKO BIND. TIETO TROJUHOLNÍKY PREDSTAVUJÚ VESMÍR A ĽUDSKÉ TELO. ZVYŠUJE VAŠU VÝKONNOSŤ SO SILOU TAJOMNÉ GEOMETRIE.

PRESNÝ VÝZNAM „SRI JANTRA“ JE NÁSTROJ PRE BOHATSTVO

SRI JANTRA A VY 😇

POUŽÍVANIE TEJTO JANTRY POMÁHA DOSIAHNUŤ VEĹKÉHO BOHATSTVA, PÔSOBENIA, MIERU A PROSPERITY, VYROVNÁVANIE ENERGIE, ROVNAKO AKO HARMÓNII VO VZŤAHOCH. POMÁHA ROZBÍJAŤ PŘEÁŽKY VO VAŠOM ŽIVOTE – DUCHOVNE AJ MATERIÁLNE.

DODATOČNE IDE O ZDROJ ZABEZPEČENIA A PLNENIA VŠETKÝCH ŽELANÍ. HYPNOTICKÝ NÁVRH SA POUŽÍVA AKO VÝKONNÉ ROZŠÍRENIE MEDITÁCIE.

KÚPIŤ TERAZ

VEDELI STE? 😍

NAJVÄČŠÍ SRI JANTRA NA SVETE VÁŽI 1600 KILOGRAMOV A JE UMIESTENÁ V SEVERNEJ INDII. IDE O POPULÁRNU VOĹBU PRE MNOHO ZAHRANIČNÝCH AJ MIESTNYCH ŠTUDENTOV.

Vlastnosti

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 213

NÁHRDELNÍK SRI JANTRA

39.80€ 19.90€
UŽ ZOSTÁVA IBA 8 KUSOV

 

DOBIERKA, PLATBA KARTOU ONLINE, PAYPAL

Rýchle dodanie je jednou z hlavných priorít a poslaní našej spoločnosti. Väčšina našich zásielok sa preto odosiela v deň objednania alebo v nasledujúci pracovný deň. Dodávame v spolupráci so spoločnosťou GLS. Odhadované časy dodania:
KRAJINA DOBA DODANIA
Taliansko 2-3 dni
Slovinsko 1-2 dni
Česká republika 4-7 dní
Poľsko 4-7 dní
Slovensko 3-6 dní
Maďarsko 3-4 dni
Chorvátsko 2-3 dni
Nemecko a Rakúsko 2-3 dni
Výnimkou sú len produkty, ktoré nemáme skladom (99 % produktov máme na sklade). Pre tieto produkty je doba dodania  o 7-10 dní dlhšia ako bežná odhadovaná doba. Pokiaľ neobdržíte produkt ani o dva dni po bežnej odhadovanej dobe dodania, dajte nám vedieť na [email protected].
Hanksome 4U je známe svojou kvalitou, komfortom a eleganciou. Výrobky sú z prírodného kameňa a sú odolné proti nárazom a oteru.
  • Na dobierku (službu poskytuje GLS)
  • Kreditnou alebo debetnou kartou (službu poskytuje Braintree cez PayPal)
  • Cez PayPal
  • PayU