⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 221

NÁRAMOK ČAKIER
39.98€ 19.90€ 

UZDRAVUJE VAŠE ČAKRY A VYVÁŽE VÁŠHO DUCHA

🧘 Každý kameň predstavuje jednu čakru
🧘 Zlepšite svoju pohodu
 
🧘 Vyvážte svojho vnútorného ducha

POHODA

Náramok čakier bol navrhnutý tak, aby pomohol vyvážiť, vyrovnať a očistiť sedem čakier. Keď chcete zladiť svoje čakry alebo stabilizovať svoju celkovú energiu, noste tento náramok pre liečbu čakry.

UŽITE SI ZNOVUNADOBUDNUTÝ OPTIMIZMUS A ENERGICKÝ ŽIVOT!

Každý z kamienkov má zvláštnu moc a spoločne zvyšujú pozitívnu energiu a náladu. Každý z nich je starostlivo vybraný, aby zbieral pozitívne vibrácie. Zabudnite na únavu a nedostatok chuti do života.

VEDELI STE?

Náramok obsahuje 7 kamienkov. Lávový kameň je zemitý a posiluje spojenie so Zemou. Dáva nám silu, odvahu a umožňuje stabilitu v dobe zmien. Tento upokojujúci kameň je veľmi užitočný pri rozptýlení hnevu. Podporuje pozitívne zmeny v správaní tam, kde je to potrebné. Lávové kamene slúžia tiež ako nádherný rozptyľovač aromaterapeutických esenciálnych olejov.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 221

NÁRAMOK ČAKIER
39.98€ 19.90€ 

UŽ ZOSTÁVA IBA 8 KUSOV

DOBIERKA, PLATBA KARTOU ONLINE, PAYPAL

Anna
 ⭐⭐⭐⭐⭐  Overený nákup
“Je nádherný !!, veľmi vám ďakujem !!, som veľmi šťastná!“

Dominika
  ⭐⭐⭐⭐⭐   Overený nákup
“Milujem ho!“

Martin
  ⭐⭐⭐⭐⭐   Overený nákup
“Náramok je vyrobený z lávových kameňov.“

Rýchle dodanie je jednou z hlavných priorít a poslaní našej spoločnosti. Väčšina našich zásielok sa preto odosiela v deň objednania alebo v nasledujúci pracovný deň. Dodávame v spolupráci so spoločnosťou GLS. Odhadované časy dodania:
KRAJINA DOBA DODANIA
Taliansko 2-3 dni
Slovinsko 1-2 dni
Česká republika 4-7 dní
Poľsko 4-7 dní
Slovensko 3-6 dní
Maďarsko 3-4 dni
Chorvátsko 2-3 dni
Nemecko a Rakúsko 2-3 dni
Výnimkou sú len produkty, ktoré nemáme skladom (99 % produktov máme na sklade). Pre tieto produkty je doba dodania  o 7-10 dní dlhšia ako bežná odhadovaná doba. Pokiaľ neobdržíte produkt ani o dva dni po bežnej odhadovanej dobe dodania, dajte nám vedieť na [email protected].
Hanksome 4U je známe svojou kvalitou, komfortom a eleganciou. Výrobky sú z prírodného kameňa a sú odolné proti nárazom a oteru.
  • Na dobierku (službu poskytuje GLS)
  • Kreditnou alebo debetnou kartou (službu poskytuje Braintree cez PayPal)
  • Cez PayPal
  • PayU