⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 217

MANDALA MEDITAČNÁ MATRAC
49.98€ 24.99€

UPRAVUJE VNÚTORNÉHO DUCHA

🧘‍♀️Váš osobný meditačný priestor kdekoľvek
🧘‍♀️Zvýšená kvalita meditácie
🧘‍♀️Zvýšene sústredenie a pohoda
🧘‍♀️Farba a vzory podporujú relaxáciu a liečenie

ZVÝŠENÁ KVALITA MEDITÁCIE 🧘‍♀️

MEDITČNÝ A DUCHOVNÝ ZNALCI SÚHLASÍ, ŽE MAŤ NAJLEPŠIE MATRAC PRE MEDITÁCIU ZVÝŠI KVALITU, SÚSTREDENIE A POHODU AK ČASTO POUŽÍVATE ROVNAKÚ MATRAC. VAŠE MYSL SI NA ŇU ZVYKNE A BUDE AUTOMATICKY RELAXOVANÁ A PRIPRAVENÁ NA MEDITÁCIU POKAŽDÉ, KEDY SI NA ŇU SADNETE. TENTO MECHANIZMUS SA NAZÝVA PODMIENENÉ UČENIE A JE JEDEN ZO ZÁKLADNÝCH UČEBNÝCH FUNKCIÍ NÁŠHO MOZGU. JE EXTRÉMNE UPLATNITEĽNÁ PRE UČENIE A VYLEPŠENIE VAŠEJ MEDITAČNEJ PRAXI.

ZVÝŠENÁ DUŠEVNOSŤ 😇

MATRAC MÁ NAVYŠE OSOBITNE NAVRHOVANÉ FARBY A VZORY, KTORÉ MAJÚ ZVÝŠIŤ VAŠU DUŠEVNOSŤ A CELKOVO SÚSTREDENIE. FARBY PRIPOMÍNAJÚ NIEKTORÉ Z FARIEB ČAKIER, KTORÉ SÚ DÔLEŽITÉ PRE ZDRAVIE A TELO.

KÚPIŤ TERAZ

PERFEKTNÝ DESIGN 😍

Keď nemedituje, môžete ju použiť ako krásnu a farebnú výzdobu svojho domova alebo ju vďaka svojej flexibilite uložiť do zásuvky. Ľahké prevedenie vám umožní vziať si ju so sebou na cestu alebo do kancelárie

CHARAKTERISTICKÝ

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 213

MANDALA MEDITAČNÁ MATRAC

49.98€ 24.99€

 

UŽ ZOSTÁVA IBA 12 KUSOV

DOBIERKA, PLATBA KARTOU ONLINE, PAYPAL

Rýchle dodanie je jednou z hlavných priorít a poslaní našej spoločnosti. Väčšina našich zásielok sa preto odosiela v deň objednania alebo v nasledujúci pracovný deň. Dodávame v spolupráci so spoločnosťou GLS. Odhadované časy dodania:
KRAJINA DOBA DODANIA
Taliansko 2-3 dni
Slovinsko 1-2 dni
Česká republika 4-7 dní
Poľsko 4-7 dní
Slovensko 3-6 dní
Maďarsko 3-4 dni
Chorvátsko 2-3 dni
Nemecko a Rakúsko 2-3 dni
Výnimkou sú len produkty, ktoré nemáme skladom (99 % produktov máme na sklade). Pre tieto produkty je doba dodania  o 7-10 dní dlhšia ako bežná odhadovaná doba. Pokiaľ neobdržíte produkt ani o dva dni po bežnej odhadovanej dobe dodania, dajte nám vedieť na [email protected].
Hanksome 4U je známe svojou kvalitou, komfortom a eleganciou. Výrobky sú z prírodného kameňa a sú odolné proti nárazom a oteru.
  • Na dobierku (službu poskytuje GLS)
  • Kreditnou alebo debetnou kartou (službu poskytuje Braintree cez PayPal)
  • Cez PayPal
  • PayU