HIT PRODUKT!! TO MUSÍTE MAŤ!!
24.95€  36.90€ 

OPROTI INÝM MASKARÁM, NAŠE DVOJDELNA SADA POUŽÍVA PRÍRODNÍ VLÁKNA HODVÁB PRE ROZŠÍRENIE A DĹŽKU VAŠICH RIAS. SUCHÁ PRÍRODNÁ VLÁKNA SÚ PRIPOJENÁ K VAŠIM RIASAM S PRENOSNÝM GELOM, KTORÝM JIM DÁVA ROZŠÍRENIE.

Výplne z hodvábnych vlákien dávajú riasam objem, 99,3% recenzentov odporúča tento produkt,  Až 200% prirodzeného stavu, Rýchlo suché a ľahko použiteľné, Voděodolná, 100% vegánska

MIMORIADNE DLHODOBÉ ZLOŽENIE UMOŽŇUJE, ŽE TIETO VLÁKNA MASKARY NEBUDÚ UVÁDZAŤ, PADAŤ ALEBO BLEDNÚŤ. MÔŽETE SA CÍTIŤ SPOKOJNÁ, ŽE VAŠE MASKARA BUDE DRŽAŤ CELÝ DEŇ A NEBUDE ODPADÁVAŤ ALEBO ROBIŤ NEPORIADOK.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 213
OČARTE OČAMI

24.95€  36.90€ 

💎 Výplne z hodvábnych vlákien dávajú riasam objem
💎 99,3% recenzentov odporúča tento produkt
💎 Až 164% prirodzeného stavu
💎 Rýchlo suché a ľahko použiteľné
💎 Voděodolná
💎 100% vegánska

1X MASCARA | 24,95€ 2x MASKARA + doprava zadarmo | 34,90€

MARTINA
 ⭐⭐⭐⭐⭐ Ověřený nákup
Veľmi spokojná s touto maskarou! Len s jednou aplikáciou definuje a predlžuje riasy (pozri obr.). Viac vrstiev pre dlhšie a plnšie riasy. Kvalitná kefka oddeľuje a vytvára dobrú definíciu. Ovocná a príjemná vôňa.

ELENA
 ⭐⭐⭐⭐⭐ Ověřený nákup
Nielenže pridala objem, ktorý som potrebovala, ale oddelila mi riasy, predĺžila ich, nespálila mi oči a zostala celý deň. KONEČNE! Som veľmi nadšená, že som si našla SVOJU riasenku. Už dlho ju hľadám. Pokyny sú jednoduché, neaplikuje sa príliš dlho a zostáva celý deň.

LUCIJA
 ⭐⭐⭐⭐⭐ Ověřený nákup
Som vyberavá pokiaľ ide o riasenku, ale túto milujem. Nie je nemotorná ako väčšina riaseniek a kefka hladko kĺže po riasach. Môžete rýchlo aplikovať 2 vrstvy a vaše mihalnice sú dlhé a vyzerajú luxusne.

LAURA
 ⭐⭐⭐⭐⭐ Ověřený nákup

Mám krátke a tenké mihalnice, s touto riasenkou mi riasy vyzerajú silnejšie a trochu dlhšie. Celkovo som so svojím nákupom spokojná a dôrazne odporúčam každému, kto hľadá dobrú 3D riasenku. Ich zákaznícky servis je skutočne skvelý.

GEORGIA
 ⭐⭐⭐⭐⭐ Ověřený nákup

Moja nová obľúbená riasenka. Jedinou nevýhodou je to, že pri nanášaní môže dôjsť k určitému neporiadku (produkt sa náhodne dostane na viečko), ale očistenie pomocou vreckovky/tampónu je v pohode. Niekoľko obrázkov, ako vyzerala riasenka na riasy na konci dňa. milujem túto riasenku!

CARA
 ⭐⭐⭐⭐⭐ Ověřený nákup

Je to omnoho lacnejšie ako ísť na predĺženie rias, ktoré som zbožňovala a stále mi to chýba, ale zničil som si riasy a bolo to drahé a časovo náročné. Jedna z mojich kamošiek sa ma opýtala, či mám opäť predĺžené riasy a povedala som jej, že to bola táto riasenka. Bola prekvapená. Som veľmi rada! (ale stále mi chýba ranné prebudenie s očami, ktoré vyzerajú báječne s predĺženými riasami – nechýba mi zmätok). 

Rýchle dodanie je jednou z hlavných priorít a poslaní našej spoločnosti. Väčšina našich zásielok sa preto odosiela v deň objednania alebo v nasledujúci pracovný deň. Dodávame v spolupráci so spoločnosťou GLS. Odhadované časy dodania:
KRAJINA DOBA DODANIA
Taliansko 2-3 dni
Slovinsko 1-2 dni
Česká republika 4-7 dní
Poľsko 4-7 dní
Slovensko 3-6 dní
Maďarsko 3-4 dni
Chorvátsko 2-3 dni
Nemecko a Rakúsko 2-3 dni
Výnimkou sú len produkty, ktoré nemáme skladom (99 % produktov máme na sklade). Pre tieto produkty je doba dodania  o 7-10 dní dlhšia ako bežná odhadovaná doba. Pokiaľ neobdržíte produkt ani o dva dni po bežnej odhadovanej dobe dodania, dajte nám vedieť na [email protected].
Hanksome 4U je známe svojou kvalitou, komfortom a eleganciou. Výrobky sú z prírodného kameňa a sú odolné proti nárazom a oteru.
  • Na dobierku (službu poskytuje GLS)
  • Kreditnou alebo debetnou kartou (službu poskytuje Braintree cez PayPal)
  • Cez PayPal
  • PayU