Liečivý náramok čakier

29.90€ 14.95€

+ KÚPTE TERAZ a dostanete zadarmo tibetskú hudbu pre čistenie čakier a meditáciu (v hodnote 34,9€)

➡️ 7 kameňov čakier pre každú energetickú čakru vo vašom tele

➡️ Pomáha čistiť čakry a riešiť zablokované cesty čakier

➡️ 99,3 % recenzentov odporúča tento produkt

Prečo sa musíme starať o čakry?

Energia nášho tela je sústredená do 7 rôznych energetických križovatiek, zvaných čakry. Mať čisté a zdravé čakry je dôležité pre dobrý tok energie a našu pohodu, pretože sú umiestnené na dôležitom mieste nášho tela

Farebné korálky zodpovedajú rôznym čakrám. Môžete získať viac energie a keď robíte jogu alebo meditáciu, máte lepšie výsledky

VLASTNOSTI

LÁVOVÉ KAMENE
Čierne kamene na náramku sú lávové kamene, ktoré majú samy o sebe úžasné vlastnosti. Navyše absorbujú éterické oleje, vďaka čomu je náramok dokonalým spoločníkom pre príjemnú vôňu

KAMENE ČAKIER
Každý korálik čakry na náramku predstavuje a rezonuje s zodpovedajúce energetickú čakrou v našom tele

Zvýšte tok energie

Zvyšuje pohodu

Vyzerajte dobre a cíťte sa dobre

✅ Unisex

✅ Perfektný darček

Vnútorná dĺžka je 17 cm a je elastická. Hodí sa pre väčšinu veľkostí.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
419 Recenzii

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅ Overený Nákup

Vyzerá veľmi pekne. Kamene sú atraktívne a keď som skeptická ohľadom vyváženia čakier, nosenie je v pohode. Tiež som používala jednu alebo dve kvapky upokojujúceho oleja a lávové kamene drží vôňu na deň alebo dva. Zvuky bezplatné tibetské spievajúce misy, ktorú dostanete, je skvelým bonusom!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅ Overený Nákup

Učím sa veľa pracovať s energiou, krištáľmi a reiki. Jeden z mojich klientov mi dal tento náramok a hneď som sa do neho zamilovala. Energia je veľmi vyrovnaná. Kryštály čakry sú autentické a čistú energiu po práci s klientmi. Lávový kameň pomáha s uzemnením, ktoré každý potrebuje po celú dobu sa stále rastúci energiou, zaplavujúce planétu vo svetle a vylepšení, ktoré dostávame. Úložné vrecko, ktorý prišiel, je veľmi pekný. Cena je tiež primeraná. Objednám si ich viac ako darčeky.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅ Overený Nákup

Rýchle dodanie a presne to, čo som chcel. Myslím, že korálky vyzerajú osobne lepšie, mal som strach, že vyzerajú falošne, ale vyzerajú veľmi pekne!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅ Overený Nákup

Tento náramok je tak pekný! Milujem všetky rôzne kamene a ako pekne vyzerajú spolu. Lávové kamene sú skvelé pre použitie éterických olejov. Len pár kvapiek oleja a každá lávová perlička mala toľko, aby zápach trval 2 dni! Práca bola trochu stresujúce, takže som použil pepermintová olej, aby som pomohol zmierniť napätie počas dňa. Tiež som použil nejaký olej z citrónovej trávy, keď som išiel jednu noc na odpudzovanie komárov a fungovalo to!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅ Overený Nákup

Vzal som si náramok s viacfarebnými kameňmi. Moje ďalšie náramky sú jeden kameň, takže sa mi páčil výber rôznych kameňov. Náramok ma tiež skvele hodil.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅ Overený Nákup

Vždy nosím 4 alebo 5 náramkov každý deň, a to je skvelý doplnok. Kamene sú svetlé a vyzerajú naozaj pekne.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅ Overený Nákup

Je to skvelý náramok pre seba alebo by to bol pre niekoho pekný darček. Som s týmto nákupom veľmi spokojný.

1 2 … 11 >

Rýchle dodanie je jednou z hlavných priorít a poslaní našej spoločnosti. Väčšina našich zásielok sa preto odosiela v deň objednania alebo v nasledujúci pracovný deň. Dodávame v spolupráci so spoločnosťou GLS. Odhadované časy dodania:
KRAJINA DOBA DODANIA
Taliansko 2-3 dni
Slovinsko 1-2 dni
Česká republika 4-7 dní
Poľsko 4-7 dní
Slovensko 3-6 dní
Maďarsko 3-4 dni
Chorvátsko 2-3 dni
Nemecko a Rakúsko 2-3 dni
Výnimkou sú len produkty, ktoré nemáme skladom (99 % produktov máme na sklade). Pre tieto produkty je doba dodania  o 7-10 dní dlhšia ako bežná odhadovaná doba. Pokiaľ neobdržíte produkt ani o dva dni po bežnej odhadovanej dobe dodania, dajte nám vedieť na [email protected].
Hanksome 4U je známe svojou kvalitou, komfortom a eleganciou. Výrobky sú z prírodného kameňa a sú odolné proti nárazom a oteru.
  • Na dobierku (službu poskytuje GLS)
  • Kreditnou alebo debetnou kartou (službu poskytuje Braintree cez PayPal)
  • Cez PayPal
  • PayU